R, 9.06.2023

Huviharidus Saaremaa vallas on kuu lõpuni piiratud

Saarte Hääl
Facebook Twitter
Comments
Huviharidus pakub lastele võimalust pärast kooli põnevalt aega sisustada.
Huviharidus pakub lastele võimalust pärast kooli põnevalt aega sisustada. Foto: Urmas Luik

Saaremaa kriisistaap otsustas huviharidusele kehtestatud piiranguid pikendada vähemalt 28. märtsini. Suletud on ka mõned koolid ja lasteaiad.

Koroonaviirus on levinud üle kogu Saaremaa ning valdavalt on nakatumised seotud kontaktidega pere- või sõpruskonnas ja töökohal, kuid paljudel juhtudel on nakkuse allikas teadmata. 

See tähendab, et koroonaviiruse leviku tõkestamiseks on vallavalitsuse hallatavates asutustes jätkuvalt peatatud noorte ja täiskasvanute huviharidus, -tegevus ja noorsootöö sisetingimustes. 

5.–12. klasside õpilased on kuni 28. märtsini distantsõppel. 

1.–4. klasside õpilased ja hariduslike erivajadustega õpilased saavad jätkata õppetööd koolimajas, samuti on lubatud hariduslike tugiteenuste osutamine ja konsultatsioonid.

5. märtsini on suletud Aste lasteaed ja Aste põhikooli õpilased on suunatud distantsõppele. Töötajate haigestumise tõttu jäävad ennetava abinõuna 5. märtsini distants-

õppele kõik Kihelkonna kooli õpilased ja lasteaias on tagatud vaid hoiuvõimalus. 

Tingituna õpetaja eneseisolatsioonist on Saaremaa ühisgümnaasiumis 5. märtsini distantsõppel üks 3. klass ja üks 4. klass. Lisaks on 5. märtsini suletud Kuressaare Pargi lasteaia üks rühm ja Leisi koolis ennetava abinõuna 1. klass distantsõppel.

Saaremaa toetava hariduse keskuse Kallemäe õppehoones toimub õppetöö 1.–4. klasside ja toimetuleku õppekava õpilastel. Ülejäänud õpilased on sel nädalal distantsõppel.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles