Robert Virves ja Julia Thulin võitsid Rally Estonial JWRC arvestuses teise koha

Mehis Tulk
, toimetaja
Robert Virves.
Robert Virves. Foto: M-Sport

Saaremaa rallispordi tõusev täht Robert Virves tuli Rally Estonial JWRC arvestuses koos kaardilugeja Julia Thuliniga teisele kohale.

Virves lõpetas ralli katsevõiduga. mis on tema karjääri 17. Üldarvestuses kaotas ta esikoha võitnud soomlasele Sami Pajarile 14,9 sekundit. Britt Jon Armstrong oli kolmas, kaotust Virvesele 44,5 sekundit.

JWRC jätkub septembri teisel nädalavahetusel Kreekas. Sinna minnakse järjestuses: Armstrong ja Pajari võrdselt 85 punkti, Virves 84 punkti.

Kolmas koht EMV etapil

Rally Estonia raames sõideti ka autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistluste neljas etapp. EMV3 klassi võitjad Robert Virves/Julia Thulin (Ford Fiesta Rally) jäid üldarvestuses kolmandaks ja kaotasid üldvõidu võtnud rallipaarile Egon Kaur – Silver Simm (Volkswagen Polo GTI) 57,7 sekundit. Kaue/Simm olid ka klassi EMV2 parimad. Teise kohaga lõpetanud sama klassi teised Georg Linnamäe – Craig Drew (Volkswagen Polo GTI) kaotasid neile 18,3 sekundit.