K, 7.12.2022

Sotsiaaldemokraatide saadikurühm külastab Saaremaad

Saarte Hääl
Sotsiaaldemokraatide saadikurühm külastab Saaremaad
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Reedel on Saaremaal ka erakonda kuuluv keskkonnaminister Madis Kallas, kelle päevakava on samuti tihe.
Reedel on Saaremaal ka erakonda kuuluv keskkonnaminister Madis Kallas, kelle päevakava on samuti tihe. Foto: Maanus Masing / Saarte Hääl

Riigikogu Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsiooni liikmed on homme visiidil Saaremaal, kus toimuvad kohtumised, õpetajate, kultuuritöötajate, sotsiaaltöötajate, ettevõtjate ja vallajuhtidega.

Sotsiaaldemokraatide fraktsiooni esimehe Indrek Saare sõnul on Saaremaale alati hea tulla. „Eestimaal on iga kant isemoodi kena, aga minu jaoks on Saaremaa muidugi eriti kena. Just praegusel pöörasel ajal on vaja inimestele koha peal silma vaadata ja mõista, mismoodi tunnetatakse viimaste aastate suuri muutuseid Eestimaa erinevais paigus ja milliseid lahendusi oodatakse,“ ütles Saar.

Saadikud külastavad muuseas Saarte koostöökogu, Eesti Meretööstuse Liitu, Puuetega Inimeste koda, Kuressaare teatrit ja kahte hooldekodu. Nii Kuressaare haigla kui Saaremaa Valsi nime kandvas hooldekodus tuleb vaatluse alla sotsiaaldemokraatide eestvedamisel ellu kutsutud hooldusreform, mis stardib järgmise aasta juulis.

Märksõnad
Tagasi üles