Nädalavahetus pakkus põnevaid korvpallilahinguid

, Vanemkohtunik
Korvpall. Foto on illustratiivne.
Korvpall. Foto on illustratiivne. Foto: unsplash.com

Mõneti üllatuslikult oli väga ühepoolne mäng seni kaotuseta võistkondade vahel, teatas MTÜ Orissaare Sport.

Pulvar alistas Furo tulemusega 68:35, Pulvar alustas kohtumist 13:0 spurdiga ning sellest Furo enam ei toibunudki. Pulvar suurendas edu igal veerandajal, enim panustasid võitu Ats Pildre 18, Henri Leetma 16 ja Taavi Tõnus 11 punktiga. Furo heaks keegi kahekohalise punktisummani ei jõudnudki, parimatena Siim Pildre ja Harles Ojasaar mõlemad 8 punktiga.

Pühapäevased kohtumised olid juba märksa tasavägisemad. Puvari ja Markend Teami vahelise mängu võitja selgus alles täitsa viimastel minutitel. Neljandat veerandaega alustati Pulvari napis eduseisus (59:56). Mängu otsustav käik toimus seisul 73:70 (Pulvari edu), kui Pulvari 8 :0 sport kasvatas edu 11 punktiliseks, Markend Team veel vastas 4 punktiga, kuid Pulvar oli selleks valmis ning võit vormistati 83:75. Võitu panustasid Taavi Ilmjärv 24, Ats Pildre 23 ja Taavi Tõnus 14 punktiga. Markend Teami vedasid Sander Mets 19, Mairo Rumm 17, Reigo Lass 13 ja Mehis Pildre 10 punktiga.