Muhu väina regatt selleks aastaks finišis

Martin Vesberg
, Saarte Hääle suvereporter
ORC II klassis sõitis ennast regati kokkuvõttes kolmandale kohale Saaremaa Merispordi Seltsi alus Evelyn III. Foto: Janis Spurdzins

Eile lõppes selle aasta avamerepurjetamise suursündmus 66. Muhu väina regatt. Võistluse viimane etapp peeti Hiiumaal Kärdlas.

ORC I klassis noppis etapi- ja ka regati üldvõidu Forte (Jaak Jõgi), teiseks tuli Shadow (Harles Liiv) ja kolmandaks Matilda 4 (Juss Ojala). Selles klassis ühtegi Saaremaa Merispordi Seltsi (SMS) jahti ei osalenud.

ORC II klassis võitis Kärdla ringi Evelyn III (Keith Luur), saavutades selle klassi parima saarlaste alusena üldarvestuses III koha. Lõppkokkuvõttes võidutses selles klassis Sugar (Marjaliisa Umb), teiseks tuli Amserv Toyota Sailing Team (Margus Žuravljov). SMSi alustest sõitis Cassandra (Ott Hakkaja) enda regati üldarvestuses 6. kohale, Katarina Jee (Mart Tamm) oli 8., Cassandra (Jaanis Prii) 19. kohal.