Skip to footer
Saada vihje

5:0 FC Kuressaare U13 Kollane I alistas kindlalt Pakri SK

Artikli foto

FC Kuressaare U13 Kollane I teenis pühapäeval kindla 5:0 võidu Pakri SK üle kohtumises, kus meeskond sai mängida selges favoriidiseisuses.

„See oli mäng, kus saime olla favoriidi rollis, surudes kohe kõrge ja agressiivse pressinguga vastase enda poolele,“ ütles treener Maarek Suursaar. „Sealt välja saamine oli neil juba keeruline.“

Treener tõi esile esimese poolaja märksõnana kannatlikkuse. „Peale 20 minutit pusimist, avasime skoori ja see võttis pinged maha,“ lisas ta.

Avavärav muutis mängupilti oluliselt. „Hakati veel rohkem nautima ja läbi selle ka õnnestumised rünnakus kuni mängu lõpuni,“ ütles Suursaar. Lõpuks teenis FC Kuressaare U13 Kollane I veenva 5:0 võidu.

„Võistkonna poolt väga hea pingutus ja olen poiste esitusega väga rahul. Mängu kandus edasi asju, millega viimasel ajal treeningutel ka tegelenud,“ rõõmustas peatreener.

Suursaar ei unustanud ka toetajaid. „Aitäh toetavatele fännidele – iga positiivne tegevus väljakul ja teie toetus aplausi või hõikamistega on suurepärane!“

„Naudime jalgpalli,“ lisas ta lõpetuseks.

Kommentaarid

Märksõnad

Tagasi üles