Saaremaa MV 2024 seenioritele 50+ Tesman - Pihtla 68:51

Saarte Hääl
Mängu resultatiivseim, Riivo Allik
Mängu resultatiivseim, Riivo Allik Foto: Erakogu

Esmaspäeval kohtusid Saaremaa MV seenioritele 50+ vanuses omavahel seni kaotuseta olnud meeskonnad Tesman ja Pihtla.

Kohe mängu esimestest minutitest oli näha, et niisama selles mängus kellelegi võitu ei pakuta.

Vihane võitlus kestis kahe meeskonna vahel kogu mängu. Poolajaks oli tiitlikaitsja Tesman ees vaid nelja punktiga 34:30.

Pihtla sai kolmandal veerandajal ka kätte viigiseisu 36:36, kuid Tesman vaikselt võttis siiski mänguohjad enda kätte ning kolmanda veerandaja lõppedes oli seis nende kasuks 47:42.

Viimasel mängu veerandil tabas Tesman korvi veidi paremini kui Pihtla seeniorid ning mängu lõppskooriks kujunes 68:51 tiitlikaitsja kasuks.

Tesmani poolt tõi Riivo Allik 28 punkti ning Marko Nelis 18 punkti.

Kaotajate poolel olid parimad Gunnar Havi 15 punktiga ja Rainer Antsaar 12 punktiga.

Peale esimest mängudevooru on ainsana kaotuseta Tesmani meeskond 6 punktiga. Pihtla on teisel kohal 5 punktiga ning SO3K meeskond kolmandal kohal 4 punktiga.

Esimene teise vooru mäng on juba esmaspäeval, 29. jaanuaril kell 19.15 kui Kuressaare Spordikeskuses kohtuvad Tesmani ja Vesse meeskonnad.