Saaremaa seeniorite 50+ MV Esimene finalist on Pihtla meeskond

, Saaremaa Korvpall
Hetk mängust
Hetk mängust Foto: Erakogu

Teisipäeval toimunud esimeses Saaremaa seeniorite 50+ meistrivõistluste poolfinaalis kohtusid Pihtla ja SO3K meeskonnad, millest võitjana väljus Pihtla meeskond.

Pihtla meeskond midagi "juhuse hooleks" seekord ei jätnud ning dikteeris kogu mängu esimestest minutitest kuni lõpuni.

Pihtla võitis juba esimese veerandaja tulemusega 21:9 ja oli ka juhtimas poolajaks, tulemusega 32:22.

Võidu võtnud meeskond oli üle eelkõige tabavate kolmepunktivisete ja tuntava ülekaaluga korvialuses mängus.

SO3K-il andis palju tunda ka ühe nende rünnakuliidri Ahti Antsaare puudumine.

Kogu mäng tuli Pihtlale tulemusega 70:48 ning esimesena koht finaalis kindlustatud.

Pihtla osavaimad olid seekord Gunnar Havi 21 punkti ning Siim Esko 14 punktiga.

Kaotajate poolelt olid resultatiivsemad Kaido Eichfus 14 punkti ja Jüri Suluste 8 punktiga.

Vastane finaaliks selgub juba homme Kuressaare Spordikeskuses, kui kell 19.15 kohtuvad teises poolfinaalis tiitlikaitsja Tesman ja Vesse.