Kergejõustikuklubi Saare võttis Eesti meistrikatelt kaks medalit

Hendrik Lillemets.
Hendrik Lillemets. Foto: Marko Mumm/EKJL

Nädalavahetusel Kadrioru staadionil toimunud 107. Eesti meistrivõistlustel võitis Kergejõustikuklubi Saare kaks medalit.

Parima tulemuse eest hoolitses taas kord Hendrik Lillemets, kes tuli meeste kõrgushüppes tulemusega 2.10 juba neljandat aastat järjest Eesti meistriks.

Teise medali võitis 110m tõkkejooksus tiitlikaitsjana starti läinud Johannes Treiel. Aeg 14,22 andis see aasta tasuks hõbemedali.

Naiste kuulitõukes võistles Linda Kivistik, kes suutis jälle ületada 13 meetri piiri ning tulemus 13.05 andis 5. koha.

Meeste kaugushüppes oli enamus võistlusest medalikonkurentsis Ron Sebastian Puiestee, aga see kord pidi veel vanemate meeste paremust tunnistama. Igati korralik tulemus 6.95 tõi 6.koha.

Meie klubist viienda sportlasena kaasa teinud Risto Lillemets jättis pärast teivashüpet kümnevõistluse pooleli, kuna oli eelnevalt kettaheites jäänud tulemuseta.