Väravaterohkes mängus tuli FC Kuressaarel vastu võtta kaotus

Siim Aer lõi FC Kuressaare eest kolmanda värava mängus
Siim Aer lõi FC Kuressaare eest kolmanda värava mängus Foto: Kuvatõmmis Soccernet.ee videost.

Eilses väravaterohkes mängus võitlesid omavahel valitsev Eesti meister FC Flora ja FC Kuressaare. FC Flora asus juhtima juba 3. minutil ja kuigi FC Kuressaare meeskond vähendas vahet minimaalseks, siis tuli kodumeeskonnal vastu võtta kaotus 3:4.

"Kui rääkida mängust, eriti mängu algusest, siis jah, kohe külm dušš, sest esimestel minutitel Floralt kohe värava sisse laskmine on tiimile muidugi raske," alustas peatreener Roman Kožuhhovski. "Mõne aja pärast lasime veel ühe värava sisse ja sellisest olukorrast on muidugi raske välja tulla," lisas ta.

FC Flora asus mängu juhtima juba 3.minutil Nikita Mihhailovi väravast ja 29. minutil lõi Danil Kuraksini teise värava Florale. Enne poolaega, 34. minutil lõi Artjom Jermatšenko FC Kuressaare eest värava ja puhkepausile mindi 1:2 kaotusseisus.