FC Kuressaare II võitis kahe väravalisest kaotusseisust

Alver Kivi
, Toimetaja
Copy
Maarek Suursaar lõi kolm väravat.
Maarek Suursaar lõi kolm väravat. Foto: Alver Kivi

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste teise liiga avakohtumises jäi FC Kuressaare II koduväljakul Viljandi JK Tulevik II vastu 0:2 kaotusseisu, kuid võitis lõpuks 4:2.

“Alustada võiduga on oluline ja see annab positiivse rütmi hooajale,” rääkis treener Jan Važinski, sest vähemalt seitse aastat ei ole duubel alustanud võistlusmänge võidukalt.

Kui Kure Arenal jäi esimene poolaeg 0:0, siis teisel mängisid meeskonnad resultatiivselt. Kohe poolaja algul lõid külalised kaks väravat ja tundus, et võit viiakse mulgimaale. Siis vahetas Jan Važinski sisse 15-aastase Andero Kivi, kes andis kohe resultatiivse söödu Maarek Suursaarele ja viigistas mõni minut hiljem ise mänguseisu. Kohtumise viimased kaks väravat jäid taas Suursaare arvele.

“Kui rääkida plussidest siis rõõmustavad võit ja löödud neli väravat,” lausus Jan Važinski. “On tähtis, et Maarek lõi kübaratriki ja viimased 30 minutit olime rünnakufaasis tublid. Pärast kaotusseisu jäämist olid tublid kõik, kes tulid vahetusest. Anderole oli see esimene mäng meeste hulgas, kohe kaks esimest head puudet ja võimalusi veel.”

Kohtumises saatis Jan Važinski põhikoosseisust väljakule Maarek Suursaare, Märten Opi, Karmo Paju, Reivo Vinteri ja Mario Pruuli. Ta põhjendas seda koondisepausiga mistõttu Premium liigas mänge pole. Meestele on aga vaja rütmi, enesekindluse ja mängupraktika jaoks võimalust anda. “See on ainult kasulik, et nad selle mängu täna kaasa tegid,” leidis Jan Važinski.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles