Ettevõtja tegi beebide elustamislaua jaoks suure annetuse

Monika Metsmaa
, Toimetaja
Copy
Foto: freepik.com

Saaremaaga seotud ettevõtja toetas kampaaniat “Aita alustada elu”, annetades Kuressaare haiglale uue vastsündinute elustamislaua ostmiseks 10 000 eurot.

“Imed ja suured heateod on võimalikud ning häid inimesi maa peal jagub!” rõõmustas nii suure annetuse üle Eestimaa sünnitusmajade toetusfondi tegevjuht Raili Friedemann.

Tema sõnul on anonüümseks jääda soovinud annetaja meessoost ja käib Saaremaal sageli oma vanemaid vaatamas. “Tundub, et see ettevõtja on üdini Saaremaa fänn ja soovib, et Saaremaal läheks kõik hästi,” lausus Friedemann.

Eilseks oli vastsündinute elustamislaua tarvis koos juba 21 880 eurot. Friedemanni andmeil on elustamislaua maksumusest puudu veel 7120 eurot. “Tegelikult natuke vähem, sest ka annetuskastidesse on raha kogunenud,” märkis ta. Info, kui palju on helistatud annetustelefonidele, selgub järgmise kuu alguses.

Friedemanni sõnul on eriti oodatud ettevõtete toetus kampaaniale. “Praegu on annetajate seas vaid paar-kolm ettevõtet,” tõdes ta, lisades, et 1000-eurose annetuse tegi ka Rotary klubi. Märtsis toimunud NOM-festivali heategevusliku õhtusöögi tulu – 4000 eurot – annetati samuti elustamislaua tarvis.

Tundub, et see ettevõtja on üdini Saaremaa fänn ja soovib, et Saaremaal läheks kõik hästi.

-Raili Friedemann

Eestimaa sünnitusmajade toetusfond kutsub kampaaniast “Aita alustada elu” osa võtma kõiki, kellele Saaremaa korda läheb – nii eraisikuid, kohalikke ettevõtjaid kui ka Saaremaalt pärit inimesi.

11. mail korraldab fond Kuressaare kultuurikeskuses heategevusliku emadepäevakontserdi, kus esinevad Maria Väli, Kristel Aaslaid, Grete Paia, Leana & Hartwin ning Erko Niit & Laura Junson.

“Tänu sellele suurepärasele annetajale otsustasime täna (eile – toim), et kontserdi sissepääs on annetuslik – igaüks maksab pileti eest – ka Piletilevi kaudu ostes – vastavalt oma soovile ja võimalustele,” rääkis Friedemann.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles