KG Minifilmil kümme taiest

LÄHEB KÄRSSAMA? Konkursil osalevad (vasakult) Juhan Soon, Mathias Iilane ja Silver Vahstein KG 11.a klassist annavad mitmeti mõistetava hoiatuse.

FOTO: Erakogu

Tuleval esmaspäeval, 29. aprillil linnateatris peetaval juubelihõngulisel kümnendal Kuressaare gümnaasiumi Minifilmil saab näha kümmekonda noorte vändatud filmi.

Mis on aeg? Aeg on just see, milleks sa ise seda pead. Kas meil on seda vähe? Mida peaks sellega tegelikult peale hakkama? Kas aega saab raisata? Kuidas kinkida aega? Kas ajas saab ehk rännatagi? Sellistele ja ehk rohkematelegi küsimustele otsivad vastuseid noored filmitegijad, kelle ponnistusi tuleb hindama asjatundlik žürii.

Filmikonkursi ühe korraldaja Maike Kadaja sõnul on seekord võistlustulle astumas filme nii siit kui sealt poolt merd ja tõotab tulla põnev filmiõhtu. Töid on laekunud Rapla gümnaasiumist ja Tallinna 32. keskkoolist.

„Kümnenda sünnipäeva puhul pakume kõigile osalejatele ürituse lõpus ka suurepärase koostööpartneri Avella tordibutiigi valmistatud torti ning iga filmi autor saab soovi korral žüriilt ka individuaalset tagasisidet,” rääkis Kadaja.

Pileti saab soetada terve esmaspäevase koolipäeva jooksul Kuressaare gümnaasiumist või tund enne galaõhtu algust Kuressaare Linnateatris.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles