REPLIIK: SDE tegutseb turvalise tuleviku nimel

Saarte Hääl
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Indrek Saar
Indrek Saar Foto: Joakim Klementi / Postimees

Kas kandidaatidest sai erakonna juhiks parim, jäägu teiste otsustada. Kõige olulisem on, et selle protsessi käigus said lahti räägitud erinevad võimalused ja teed selleks, et liikuda suunas, mida sotsiaaldemokraadid arvavad, et Eestile vaja on. 

Maailm on pidevalt muutumises ja SDE progressiivse jõuna käib kindlasti eluga kaasas, samas on mingid põhiväärtused, mille alalhoidmise eest me kindlasti seisame. Ühelt poolt on see sõbralik ja hooliv ühiskond, teisalt demokraatlik ja vaba riik.Töötame selle nimel, et saavutada ühel hetkel selline valimistulemus, et oleks võimalik ise valitsus moodustada.

Praegu, opositsioonis,  on meie jaoks kõige olulisem kindlasti see, et inimestel oleks kindel ja turvaline tunne tuleviku ees. Inimestel võiks olla teadmine, et kui see turbulentne aeg läbi on, siis on meie riik endiselt vaba, sõbralik ja ikka seesama Eesti, milles me oma põhiseaduses oleme kokku leppinud.

Indrek Saar, Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SDE) uus saarlasest juht

Kadi raadio 10. juuni saates “Keskpäev” http://kadi.ee/keskpaev-10-06-19/

Tagasi üles