K, 31.05.2023

Vallavalitsuse haridusjuhi konkurss luhtus

Monika Metsmaa
, Toimetaja
Facebook Twitter
Comments
Haridus- ja noorsootöö osakonna senisel juhatajal Raivo Peetersil oli eile viimane tööpäev.
Haridus- ja noorsootöö osakonna senisel juhatajal Raivo Peetersil oli eile viimane tööpäev. Foto: Maanus Masing/Saarte Hääl arhiiv

Saaremaa vallavalitsuse haridus- ja noorsootöö osakonna juhi valimise konkursi komisjon otsustas eile tunnistada konkursi luhtunuks ja korraldada uue konkursi.

Abivallavanem Helle Kahmi sõnul polnud konkursi tühistamise põhjuseks mitte kandidaatide puudus, vaid vajadus leida osakonnale juht, kes oleks suurte juhtimiskogemustega, omaks  laiemat vaadet nii omavalitsuse toimimise kui ka haridusvaldkonna arengute osas, oleks kogenud muutuste juhtija ning  pädev nii eelarve- kui ka kommunikatsiooniküsimustes.

“Haridusosakonna juhi koht on valla jaoks tervikuna sedavõrd oluline, et konkursi pikenemist ei ole põhjust karta,” ütles Kahm.

Haridus- ja noorsootöö osakonna senisel juhatajal Raivo Peetersil oli eile viimane tööpäev. 1. juulist pensionile minevale Peetersile anti üle tänukiri.

Raivo Peeters on haridusvaldkonnas töötanud alates 1973. aastast, kokku 46 aastat. 1994.–2018. aastani tegutses ta Saare maavalitsuse haridusosakonnas, juhtides haridus- ja kultuuriosakonna ning seejärel haridus- ja sotsiaalosakonna tööd. Pärast omavalitsuste reformi sai Peetersist Saaremaa vallavalitsuse haridus- ja noorsootööosakonna juhataja.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles