Korvpallur Tormi Niits liitus Rakvere Tarvasega

Neli aastat Pärnu Sadama korvpallitiimi esindanud Tormi Niits läheb uuel hooajal kätt proovima Rakvere meeskonda.

FOTO: Lilli Tölp

Neli viimast aastat korvpalli meistriliigas Pärnu Sadama värvides mänginud 21-aastane ja 198 cm pikkune Tormi Niits liitus Rakvere Tarvase meeskonnaga.

"Aeg on edasi minna ja soov on rohkem mänguaega teenida," põhjendas Tormi Niits oma sammu. "Enesekindlust oleks vaja mängus juurde saada, tahaks end meeskonna rotatsiooni mängida ja oma potentsiaali realiseerida."

Eelmisel aastal Eesti-Läti korvpalliliigas sai Tormi Niits 25 mängus keskmiselt kirja 13,2 minutit, viskas 2,9 punkti ja võttis 2,1 lauapalli. Ka pronksiseerias jäi tema roll minimaalseks, kui mänguminuteid kogunes kuues mängus keskmiselt vaid 4,7.

Kuigi mänguaega jagus Orissaares sirgunud mängumehele eelmisel hooajal suhteliselt vähe, jäävad Tormi Niitsile Pärnu perioodist tema enda kinnitusel vaid positiivsed mälestused. "Seal kasvasin ma poisist meheks ja lõpuks võitsime ka Eesti meistrivõistluste pronksmedali," lausus ta.

Uuele meeskonnale ja uuele hooajale vaatab Tormi Niits lootusrikkalt. "Eks igas elemendis on vaja juurde panna, et ennast realiseerida. Aga olen suvel kodus palju vaeva näinud ja on endalgi huvitav vaadata, kui palju ma olen juurde pannud," lausus järgmise nädala algul oma meeskonnaga liituv korvpallur.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles