Politseil tuli taltsutada vägivallatsejaid ja kihutajaid

Politsei.

FOTO: Saarte Hääle arhiiv

Möödunud nädalal tegeles politsei 74 juhtumi lahendamisega, millest kolmandik olid seotud avaliku korra rikkumiste, joobes inimeste häiriva tegevuse ning inimeste omavaheliste tülidega. Kainenema toimetati kaks meest.

Kuressaare politseijaoskonna juht Rainer Antsaar tõdes, et läinud nädalal algatati viis kriminaalmenetlust vägivallatunnustega tegude uurimiseks. Neist kahel juhul ähvardati  kannatanuid vägivallaga ja kolmel korral võeti vägivald kasutusele omavaheliste tülide lahendamisel.

"Vägivald ei ole võimalike probleemide ja arusaamatuste lahendus ning ka antud tegude toimepanijaid ootab ees kriminaalkaristus," rõhutas Antsaar.

Möödunud nädalal liikluses keegi viga ei saanud. Juhtimiselt kõrvaldati kolm alkoholi tarvitanud autojuhti ning kiiruseületamise eest määrati rahatrahv 30 autojuhile.

Juba sel pühapäeval algab aga paljudes õppeasutustes kooliaasta, seetõttu pöörab politsei järjest rohkem tähelepanu ka koolide ja ülekäiguradade juures toimuvale, et tagada turvaline koolitee kõigile suurematele ja väiksematele liiklejatele. "Palun lapsevanematel lastele veel kord üle rääkida liikluse põhitõed ja selgitada, et liikluses tuleb olla eriti tähelepanelik," ütles Antsaar.

Liigne tormakus ja üle sõidutee jooksmine võib endaga kaasa tuua õnnetuse.

Tagasi üles