FC Kuressaare tüdrukutele ajalooline tiitel

Jalgpall . Foto on illustreeriv.

FOTO: Dmitri Kotjuh

FC Kuressaare U15 tüdrukud tulid Eesti jalgpallimeistriks, jõudes Saaremaa vutiajaloos esmakordselt sellise saavutuseni.

“Kui pärast eelmise hooaja kolmandat kohta mitmed võtmemängijad naiskonda edasi läksid, siis mõtlesin, et oleksin väga rahul, kui suudaksime sel hooajal ka mingit värvi medali võita,” ütles võistkonna treener Reivo Vinter. “Mida aeg edasi, seda suuremaks isu kasvas ja kui me end nüüd hooaja lõpus tabelis esimeselt kohalt leiame, siis läks kõik ikka suurepäraselt. Kuna oli palju erineva tasemega võistkondi ja seetõttu väga erinevate skooridega mänge, siis igav kindlasti ei hakanud.”

FC Kuressaare kogus lõpuks 19 mänguga 15 võitu, 1 viigi ja 3 kaotust väravate vahega 94 : 25. Vinteri sõnul läks eriti põnevaks hooaja lõpp, sest esikuuiku omavahelised mängud olid kõik väga pingelised.

Koosseis: Victoria Vihman, Lisanna Valdmets, Kristi Tuuling, Helina Tarkmeel, Marii Silts, Pilleriin Pohlak, Kaili Lilles, Maria-Liisa Kuusikmaa, Annabel-Maria Kuusikmaa, Sessely Järvalt, Säde Leen Holm, Anna Hamburg, Hanna Ellermaa, Li-Sandra Adler.

Tagasi üles