K, 6.12.2023

Parvlaevapiletite müük avanes täies mahus

Raul Vinni
, ajakirjanik
Copy
Praamid.
Praamid. Foto: TS Laevad

Mandri ja suursaarte vahelist laevaliiklust opereeriv laevafirma TS Laevad avas piletimüügi 3.jaanuarini 2021. Koostöös Maanteeametiga lisatakse vajadusel täiendavaid reise ka maikuu sõiduplaanidesse.

Tulenevalt eriolukorra lõpetamisest alates 18.maist on TS Laevad teinud Maanteeametile ettepaneku taastada varem kokkulepitud graafikud mõlemal liinil.Valitsuse otsusel saavad 4.maist alates vabalt liikuda saartel elavad inimesed ja 18.maist kõik ülejäänud. 

„Perioodil 4-17.mai jätkame esialgu eriolukorra graafikuga, kui piletimüük suureneb, siis oleme  kokkuleppel Maanteeameti ja saarte esindajatega valmis operatiivselt lisama täiendavaid väljumisi,“ märkis TS Laevad juhatuse liige Ave Metsla.  

TS Laevad on omalt poolt teinud ettevalmistused, et parvlaevaliiklus oleks nii reisijatele kui ka laevade meeskonnaliikmetele ohutu ja turvaline. Kõikidel reisijatel on võimalik soetada kontaktivabalt pilet praamid.ee  e-teenindusest, laevadele on paigutatud desinfitseerimisvahendeid, tihendatud  on erinevate pindade ja ruumide koristamist. Laeva reisijate salongid on hetkel suletud ja  TS Laevad palub inimestel veel esialgu jääda sõidukitesse,  kuid käimas on juba ka ettevalmistused laeva salongide peatseks avamiseks reisijatele.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles