T, 7.02.2023

WOW keskusesse tuleb Selver

Kertu Kalmus
, Saarte Hääle vanemtoimetaja
WOW keskusesse tuleb Selver
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
WOW Keskus
WOW Keskus Foto: Erakogu

WOW meelelahutuskeskuses avab uksed Kuressaare teine Selveri kauplus. Kauplus on plaanis avada 9. juulil.

„Saarlastele on kodumaine Selver väga armastatud kauplus, mistõttu oleme juba pikemat aega otsinud võimalusi laienemiseks. Nüüd on see võimalus realiseerumas. Uus WOW Selver keskendub kodumaisele rikkalikule kaubavalikule ja avardab saarlaste toidu- ja esmatarbekaupade ostuvõimalusi,“ ütles Selveri juhatuse liige Kristi Lomp.

„Saarlased ja Saaremaa külalised on oodanud aastakümneid toidu- ja esmatarbekauplust Tuulte Roosi linnaosasse. Usume, et WOW Selveri kodumaine kaubavalik ja uudne kontseptsioon võetakse soojalt vastu,“ ütles WOW Keskuse projektijuht Karolina Liblik.

WOW Selveri sisseseadmine
WOW Selveri sisseseadmine Foto: Maanus Masing / Saarte Hääl

Uus kauplus on järjekorras 54. Selveri kauplus. WOW Selveri sortimendis on ca 8000 toodet, mille seas on nii enamostetavad kaubad kõikidest toidukaupade kategooriatest kui ka lai valik esmatarbekaupu tööstuskaupadest. Kaupluse üldpinnaks on 820 ruutmeetrit.

Avatavasse kauplusesse tuleb ka väljapanek Selveri Köögi tooteid, mille valikus on jätkuvalt nii koduselt tuttavad kui ka uudseid toidutrende järgivad salatid, kulinaaria- ja kondiitritooted. Selveri Pagarite letist leiab valiku värskelt kohapeal küpsetatud saiakesi, pirukaid ja kringleid.

WOW Selveri puu- ja juurviljaosakonda tulevad elektroonilised hinnasildid, mis on kasutusel ka kogu ülejäänud Selveri keti kauplustes. WOW Selveri kliente teenindab lisaks tavakassadele ka Eesti mugavaim ja kiireim iseteenindussüsteem SelveEkspress.

Märksõnad
Tagasi üles