T, 31.01.2023

INTERVJUU ⟩ Andres Kuusk: olin üsna kindel, et tulen Saaremaale tagasi

Erki Berends
Andres Kuusk: olin üsna kindel, et tulen Saaremaale tagasi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
IGATSEB SAAREMAA RAHU: Andres Kuuse sõnul tiksub saare elu natuke rahulikumas tempos, mistap ta ei soovita saarlastel Tallinna linnamüüride vahele igatseda.
IGATSEB SAAREMAA RAHU: Andres Kuuse sõnul tiksub saare elu natuke rahulikumas tempos, mistap ta ei soovita saarlastel Tallinna linnamüüride vahele igatseda. Foto: Eero Vabamägi / Postimees

Leisis sündinud ja koolis käinud ning tänaseks üle kahekümne aasta teleajakirjanik ja -toimetaja olnud Andres Kuusk tõdes Kadi raadio saates “Ulgusaarlased”, et on sügavalt uhke saarlaste käitumise üle kriisiajal ja kuidas nad sellest kriisist välja tulid.

Kas sulle su töö siin telemajas meeldib?

Meeldib! See töö on nagu kärbseliimipaber – kui astud sinna sisse, siis mina ei tea veel ühtegi inimest, kes oleks kohutavalt tahtnud televisioonist ära minna. Selles on mingisugune võlu ja maagia. See liikuv pilt ja heli koos. Eelkõige see lugude jutustamine – mina räägin loo, mina leidsin teema ja seletan selle probleemi laiali. See ambitsioon on minus olnud väga tugev. Ja seda ma olen nüüd siis 20 ja rohkem aastat teinud.

Märksõnad
Tagasi üles