Kihelkonna rahvaralli võitsid saarlased

Karoliina Tammel
KAHEVEOLISTE suurte klassis said võidu Lauri Kotkas ja Karl Olaf Kappel.
KAHEVEOLISTE suurte klassis said võidu Lauri Kotkas ja Karl Olaf Kappel. Foto: Maanus Masing / Saarte Hääl

Ralli üldvõidu võttis saarlaste ekipaaž Henri Pihel/Martin Vihmann, kes võidutsesid ka neljaveoliste masinaklassis.

Samas klassis said kolmanda koha samuti saarlased Martin Vaga ja Joosep Ausmees. Mõlemad tiimid sõitsid Thule Motorsport klubi all.

Kaheveoliste suurte klassis said võidu Lauri Kotkas ja Karl Olaf Kappel, kes samuti esindasid Thule Motorsporti. Teise koha saavutasid Daniel Ling ja Madis Kümmel, sõites DL Racingu eest.

Naissõitjate klassis sai kolmanda koha Thule Motorspordi ekipaaž Aneta Lepp/Neeme Koppel.

Kuni 18-aastaste noorte arvestuses tulid kolmandaks Karl Kenneth Neuhaus ja Inga Reimal, kes esindasid Thule Motorsporti.

Kihelkonna rahvaralli sõideti Uno Aava karikale, mille võidab rallipaar, kes oma masinaklassi arvestuses võtab kõige rohkem lisakatsete võite. Tänavu läks rändkarikas noorele Kadrina hobiklubi ekipaažile Jaspar Vaher/Romet Jürgenson, kes võistlesid kuni 16-aastaste noorte klassis.

10.-11. juulil toimunud Saare Fishexport Kihelkonna rahvarallist võttis osa 132 ekipaaži, kellest lõpetas ralli 97. Kahepäevasel rallil sõideti kokku 8 lisakatset kogupikkusega ligikaudu 30 kilomeetrit.