Selgusid Kuressaare tublimad solistid

Fotol laulab eripreemia võitnud Oliver Viljus .

FOTO: Erakogu

Nädalavahetusel võttis Kuressaare muusikakoolis mõõtu kuuskümmend neli 3–19-aastast solisti, kes selgitasid kuues vanuserühmas välja tänavuaastased parimad Kuressaare Laululinnud.

Vaatamata keerulisele kevadele olid 13 juhendajat teinud tublit tööd ja lapsed laulsid tavapäraselt hästi. Vanuserühmade võitjad selgitas välja žürii koosseisus Maria Väli, Mari-Liis Nellis ja Rein Orn. Võistluse toimumist toetasid Saaremaa vald, EK Saaremaa ekspertgrupp, Saaremaa Delifood OÜ, Gert Lutter ja Kuressaare muusikakool.

Kuressaare Laululind 2020 tulemused

3–4-aastased

  • I koht – Ariana Isabella Kaerma (õp Evelin Kask); II koht – Säde Sulg (õp Siret Liiv). 

5–7-aastased

  • I koht – Hanna Paenurk (õp Heli Leppik); 
  • II koht – Aale Tamm (õp Heli Leppik); 
  • III koht – Mia-Loviise Ivalo (õp Siret Liiv); 
  • IV koht – Hanna Jõgismaa (õp Esti Koppel); V koht – Adeele Teppan (õp Meeli Reek); eripreemia – Nete Vaba (õp Evelin Kask). 

8–10-aastased

  • I koht – Marta Aus (õp Kairit Sepp); 
  • II koht – Hanna Väli (õp Pilvi Karu); 
  • III koht – Melissa Kivi (õp Kairit Sepp); 
  • IV koht – Aleksander Medri (õp Riina Laanes); 
  • V koht – Britte Roost (õp Riina Laanes); eripreemiad Oliver Viljus, Stig Pitk, Liisa-Marie Vaher (kõigi õpetaja Helle Rand)

11–13-aastased

  • I koht – Karoliine Vaher (õp Kairit Sepp); 
  • II koht – Geito Jermolov (õp Laine Lehto); 
  • III koht – Kadri-Ann Viherpuu (õp Kairit Sepp);
  • IV koht – Marili Paimre (õp Laine Lehto); 
  • V koht – Lovise Pärna (õp Ene Grass); eripreemiad Kert Käsper ja Kessu Hollo (õp Pilvi Karu) ning Johanna Kallas (õp Kairit Sepp)

14–16-aastased

  • I koht – Andris Tambur (õp Laine Lehto);
  • II koht – Oliver Leppik (õp Helle Rand); 
  • III koht – Kevin Räim (õp Pilvi Karu); 
  • IV koht – Anette Maria Liivas (õp Kairit Sepp); 
  • V koht – Georg Paomees (õp Mari Ausmees). 

17–19-aastased

  • I koht – Martin Vesberg (õp Pilvi Karu); 
  • II koht – Sandra Loik (õp Kairit Sepp); 
  • III koht – Roos Marie Karmel Pšenitšnaja (õp Pilvi Karu); 
  • IV koht – Aleksandra Trei (õp Pilvi Karu); 
  • V koht – Katariina Aulik (õp Pilvi Karu)
Tagasi üles
Back