Kanad andsid stardikiirenduse Farmi peremees: "Minul mugavustsooni veel pole!"

Mehis Tulk
, toimetaja
Copy
KASUTEGUR ÜHEKSAKÜMMEND PROTSENTI: Tanel Tangu 1500 kana annavad praegu päevas 1250 muna.
KASUTEGUR ÜHEKSAKÜMMEND PROTSENTI: Tanel Tangu 1500 kana annavad praegu päevas 1250 muna. Foto: Maanus Masing / Saarte Hääl

Eilselt Saare maakonna ettevõtlusauhindade galalt läks aasta startija 2020 tiitliga koju Saaremaa Mahemuna käima lükanud Tanel Tang.

Salme külje all kanafarmi pidav Tang ütles Saarte Häälele, et teade nominentide hulka arvamisest tekitas loomulikult positiivseid tundeid. "Oled kellelegi silma jäänud, seda enam, et teekond siiani on olnud üliraske. Kuna ma tegelen tootega, mis on mõeldud tavainimesele, siis märkamine tähendab sedagi, et märgatud on ka minu toodet. Ja igasugused nominatsioonid tulevad ainult kasuks," rääkis ta.

Ettevõtte kasvuraskustele vaatamata on Tanel Tang siiski väga optimistlik. "Minu meelest on sel aastal palju raskem neil n-ö traditsioonilistel, oma mugavustsoonis tegutsevatel ettevõtetel. Mina pingutan ekstra ja kaotada pole mul palju. Vanadel olijatel ootavad aga ees ilmselt keerulised ajad, sest nemad peavad hakkama muutma nii oma struktuuri kui ka ideoloogiat. Maailm on ju praegu koroona tõttu väga tugevas muutuses," rääkis ta.

Tagasi üles