K, 31.05.2023

Salme poe nurgakivvi läksid raha, lehed ja mask

Mehis Tulk
, toimetaja
Facebook Twitter
Comments
AJA MÄRK: Kalle Koov (vasakul) ja Urmas Raik panid Salme kaupluse nurgakivi ajakapslisse lisaks tavapärastele ajalehtedele ja müntidele ka Coopi logoga näomaski, mis peaks tulevastele põlvedele meenutama keerulist aega, millesse poe ehitus sattus.
AJA MÄRK: Kalle Koov (vasakul) ja Urmas Raik panid Salme kaupluse nurgakivi ajakapslisse lisaks tavapärastele ajalehtedele ja müntidele ka Coopi logoga näomaski, mis peaks tulevastele põlvedele meenutama keerulist aega, millesse poe ehitus sattus. Foto: Maanus Masing / Saarte Hääl

Eile üheaegselt nii nurgakivi kui ka katusele sarikapeo pärja saanud Salme uus pood on kolmas kauplus, mille tarbijate ühistu saja aasta jooksul selles asulas inimeste käsutusse on andnud.

Coopi kaubamärgi all tegutseva Saaremaa tarbijate ühistu juhatuse liige Kalle Koov ütles, et plaan on uus kauplus avada 17. juunil. 

Ta lisas, et kuigi pandeemia tingimustes ei ole tarneprobleemid ehituses midagi tavatut, kinnitas ehitaja viimasel koosolekul, et tööd on graafikus. "Aga eks me elame päev korraga. Mullune kogemus Orissaare poega näitas, et mingite asjadega polnud isegi avamise eelõhtul lõpuni selge, kas need jõuavad kohale või mitte," sõnas Koov.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles