N, 23.03.2023

ÜLESKUTSE ⟩ Kes väärib Saaremaa Laste Sõbra tiitlit?

, Saaremaa lasterikaste perede ühenduse juht
Kes väärib Saaremaa Laste Sõbra tiitlit?
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Saaremaa lasterikaste perede ühenduse juht Kätlin Kallas
Saaremaa lasterikaste perede ühenduse juht Kätlin Kallas Foto: Saaremaa vald

Saaremaa lasterikaste perede ühendus soovib Saaremaa Laste Sõbra auhinnaga tänada inimesi, organisatsioone või tunnustada tegusid, mis on loonud suuremat väärtust nii Saaremaa lasterikaste perede ühenduse liikmetele kui ka üldiselt Saaremaa lastele ja peredele.

Saaremaa lasterikaste perede ühendus tähistas eelmisel aastal oma 25. tegevusaastat ja otsustas oma juubeliaastal aluse panna traditsioonile anda välja Saaremaa Laste Sõbra tunnustusauhinda.

Selle auhinnaga väärtustame ja täname neid inimesi või organisatsioone, kes on oma pühendumuse ja suure südamega panustanud Saaremaa, Muhu ja Ruhnu laste heaolusse. Samuti tunnustame seda auhinda andes tegusid, mis aitavad kaasa Saaremaa, Muhu ja Ruhnu laste turvalisele kasvamisele.

Esimese Saaremaa Laste Sõbra auhinna pälvis Kuressaare haigla lastearst Ülle Käsk, kelle hindamatu panus on olnud asendamatuks abiks Saaremaa lastele ja vanematele, seda nii päeval kui öösel, nii rõõmus kui mures.  

Kui esimese auhinna saaja valisime oma ühenduse liikmete abiga, siis sel korral soovime, et auhinna kandidaadi esitamine oleks laiapõhjalisem. Seetõttu kutsume üles kõiki Saaremaa inimesi, asutusi ja organisatsioone esitama oma kandidaati Saaremaa Laste Sõbra tunnustuse saamiseks.  Kandidaadi esitamiseks tuleb täita taotlus, mille leiate Saaremaa Lasterikaste Perede kodulehe vahendusel või meie Facebooki lehelt. Kandidaate saab esitada 1.–16. maini. 

Auhinna väljaandmise otsustab Saaremaa Laste Sõbra tunnustusauhinna hindamise komisjon, kuhu kuuluvad Saaremaa lasterikaste perede ühenduse liikmed. Auhind antakse üle lastekaitsepäeval või selle lähikuupäeval, et pöörata tähelepanu laste väärtusele ning nende kaitse tähtsusele.

Märksõnad
Tagasi üles