N, 8.06.2023

ÜLESKUTSE ⟩ Esita keskkonnasõbralik tegu Baltimaade esimesele jätkusuutlikkuse konkursile

Saarte Hääl
Facebook Twitter
Comments
Foto: unsplash.com

​Kuni 5. novembrini saab esitada taotlusi Rimi “Baltic Sustainability Awards” auhinnale – esimesele kõiki Baltimaid hõlmavale jätkusuutlikkuse ja innovatsioonikonkursile. Kandideerida saab iga ettevõte, organisatsioon või eraisik, kes soovib esitleda oma saavutusi säästva ja keskkonnasõbraliku tegevuse edendamisel.

Konkursiga soovitakse esile tõsta neid, kes investeerivad ressursse jätkusuutlikkuse valdkonda ja inspireerivad seeläbi ka teisi oma eeskuju järgima. Eesmärk on juhtida avalikkuse tähelepanu juba olemasolevate lahenduste potentsiaalile ning edendada suhtlust ettevõtete, tööstusharude ja ala asjatundjate vahel.

Konkursile võib igaüks esitada oma või ka teiste organisatsioonide või üksikisikute saavutusi. Iga riigi säravamad muutuste saadikud selgitatakse välja avalikul hääletusel. Baltimaade võitjad keskkonnamõju ja roheinnovatsiooni kategooriates valib välja rahvusvahelistest ekspertidest koosnev žürii.

Keskkonnamõju kategoorias otsitakse äriprotsesse, tooteid või teenuseid, mis vähendavad organisatsioonide negatiivset keskkonnamõju, edendavad kestlikku tegevust ja loovad pikaajalist lisaväärtust.

Roheinnovatsiooni kategoorias oodatakse kandideerima ettevõtteid, kes on silma paistnud uuendustega säästva tehnoloogia ja jätkusuutlikkuse valdkonnas.

Muutuste saadikute kategoorias otsitakse omakorda säravamaid jätkusuutlikkuse eestvedajaid – inimesi, kes oma eeskuju ja aktiivse tegevusega juhivad avalikkuse tähelepanu vajalikele muutustele, tõstes teadlikkust säästva eluviisi osas ja innustades tegutsema.

Rimi jätkusuutlikkuse auhinnale on võimalik kandideerida kuni 5. novembrini 2021 veebiaadressil www.balticsustainabilityawards.eu. Kõigi kolme Balti riigi võitjad kuulutatakse välja 9. detsembril konverentsi Future Forum lõputseremoonial.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles