Saaremaa meister seeniorite korvpallis on Pihtla meeskond

Anette Sannik
, Saarte Hääle veebitoimetaja
Võidukas Pihtla meeskond
Võidukas Pihtla meeskond Foto: saarekorvpall.ee

Neljapäeval, 14. aprillil toimusid Kuressaare spordikeskuses seeniorite 50+ vanusegrupi korvpalli finaalvõistlused. Võitjaks osutus Pihtla meeskond, teatab saarekorvpall.ee.

Finaalmängus kontrollis kogu mängu Pihtla meeskond. Mängu alustati spurdiga 12:0, seejärel suutis Tesmani meeskond end teise veerandaja keskpaigaks mängu tagasi võidelda ja juhtima minna seisuga 27:23. Poolajale mindi puhkama Pihtla ühepunktilises eduseisus 35:34. Kolmandal veerandajal tegi Pihtla järjekordse spurdi 10:0 ning hoidis eduseisu mängu lõpuni. Lõppnumbriteks vormistati võit Pihtla kasuks 78:62.

Pihtla parimad olid Toomas Jalakas 16 punktiga, Rein Pärna ning Gunnar Havi 15 punktiga. Tesmani meeskonnast kogus Marko Nelis 27 punkti ning Marco Kesküll 10 punkti.

Pronksmedalikohtumises alistas põnevas mängus SO3K meeskond Vesse võistkonna tulemusega 46:37. SO3K võistkonna poolt viskas Toivo Armuand 14 punkti ja Andu Lõhmus 8 punkti. Vesse kasuks tõid Ain Pulk 10 punkti ja Allan Niils 9 punkti.

Pihtla koosseisu kuulusid Toomas Jalakas, Kaido Vahter, Gabriel Sepp, Tarmo Jäe, Valeri Kaljuste, Gunnar Havi, Kaido Kuusk, Aavo Tamm, Kaupo Laanes, Rein Pärna, Margus Kuusk, Raimond Nau, Andres Sall ja Antti Aru. Võistkonna treener oli Andres Meisterson.

Tesmani tiimis olid Lembit Soe, Neeme Truumees, Olev Õun, Riho Kilumets, Marco Kesküll, Marko Nelis, Üllar Helde, Siim Hinsberg, Tõnis Rihvk ja Tõnis Leppik. Treeneriks oli Riivo Allik.

SO3K koosseisu kuulsid Toivo Armuand, Juhan Nemvalts, Ain Koplimäe, Andu Lõhmus, Andrus Tänak, Jüri Suluste, Heini Reinfeldt, Avo Levisto, Mati Metsanurk, Vladimimr Pennert, Raimond Kannik, Kristjan Kakkum, Marek Kolk, Jaanus Vaga ja Raivo Uus.