K, 5.10.2022

Luulevõistlus "Paiga vaim" kutsub osalema

Mehis Tulk
, toimetaja
Luulevõistlus "Paiga vaim" kutsub osalema
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Foto: Kuvat

Toimetaja tõlkebüroo kuulutab välja kaunitele Eestimaa paikadele pühendatud luulevõistluse „Paiga vaim”. Konkursi eesmärk on tekitada eesti inimestes loomisindu ja kutsuda neid luulekeeles ilusaid kodumaa kohti tutvustama.

Võistlusele on oma värsiloominguga teretulnud nii kogenud sõnaseadjad kui ka algajad katsetajad. Tööde esitamise tähtaeg on 15. august. Parimad luuletused selguvad rahvahääletusel ja võitjad tehakse teatavaks Eesti taasiseseisvumispäeval.

Korraldajad ei sea võistluse tarvis loodud poeesiale mingeid muid tingimusi peale selle, et iga võistlustöö peab olema seotud mõne kindla kohaga Eestis.

Iga osaleja võib võistlusele esitada kuni kolm luuletust. Olgugi et luuletusi võetakse vastu kuni 15. augustini, tasub oma kirjatöö aegsasti teele panna. Konkursile lähetatud luuletused avaldatakse Toimetaja tõlkebüroo kodulehel, kus kõik saavad oma lemmikule hääle anda. Mida varem luuletus rahvahääletusele jõuab, seda rohkem on sel aega hääli koguda ja seda suurem on võiduvõimalus.

Luuletused tuleb saata e-posti aadressil luuletus@toimetaja.eu. Kirjatööle lisada oma nimi ja asukoht, mille kohta luuletus on kirjutatud (aadress linnaosa või küla täpsusega või GPS-koordinaadid), samuti autori e-posti aadress või telefoninumber.

Võitjate nimed avaldatakse Eesti taasiseseisvumispäeval, 20. augustil Toimetaja tõlkebüroo kodulehel ja Facebooki lehel.

Kümne enim hääli kogunud luuletuse autori vahel loosib Toimetaja tõlkebüroo koostöös Veloplusiga välja mugava jalgratta. Lisaks loositakse kõigi luuletuse saatjate seas iga nädal välja raamatupoe Puänt kinkekaart väärtusega 20 eurot.

Märksõnad
Tagasi üles