R, 19.08.2022

Politseil on jaaninädalal enim tegevust olnud joobes inimeste ning kiiruseületajatega

22. juunil juhtus liiklusõnnetus ka elektritõuksiga sõitnud juhiga
Anette Sannik
, Saarte Hääle veebitoimetaja
Politseil on jaaninädalal enim tegevust olnud joobes inimeste ning kiiruseületajatega
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Minna Raun rõhutab, et pikkade pidustuste ajal tuleks alkoholi tarvitada mõistlikult ning kindlasti mitte ronida joobes peaga rooli või vette ujuma.
Minna Raun rõhutab, et pikkade pidustuste ajal tuleks alkoholi tarvitada mõistlikult ning kindlasti mitte ronida joobes peaga rooli või vette ujuma. Foto: Maanus Masing / Saarte Hääl

Seni on pühade aeg möödunud politseile suuremate vahejuhtumiteta, kuid nädal on siiski olnud töine. Kokku on tegeletud üle 100 erineva juhtumiga, millest 52 juhul on tegemist olnud väljakutsetega. Kriminaalmenetlusi on nädala jooksul alustatud kaheksa.

23. juunil toimunud võidupüha paraad tõi Kuressaare keskväljakule palju rahvast ning paraad möödus rahulikult. “Inimesed pidasid ennast viisakalt üleval ning meeleolu oli väga hea. Lisaks oli politseil hea näha seda, et inimesed olid väga mõistvad,” rääkis Kuressaare politseijaoskonna piirkonnagrupi juht Minna Raun. "Üks laps kadus hetkeks rahvamassi sees ära. Siinkohal tuletame meelde, et lastele on võimalik panna käepeal, mille peale saab kirjutada näiteks vanemate telefoninumbri."

Rohkem rõhku ka kergliiklejatele

Märksõnad
Tagasi üles