Incapi elektroonikatootmist Eestis asub juhtima Margus Jakobson

Kertu Kalmus
, Saarte Hääle vanemtoimetaja
Copy
Margus Jakobson
Margus Jakobson Foto: Incap erakogu

Kuressaares tegutsevat Incap Estonia elektroonikatootmistehast asus alates tänasest juhtima seni ettevõtte juhtkonnas kvaliteedi ja strateegia valdkonna eest vastutanud Margus Jakobson.

Jakobson on tehase juhina ametis ajutiseselt, seoses senise Incap Estonia tegevjuhi Greg Grace lahkumisega ettevõttest 14. novembril. Tehase uue juhi otsing algab esimesel võimalusel. “Tänan Gregi tema aja eest Incapis ja panuse eest Eesti meeskonna töösse,” sõnas Otto Pukk, Incapi rahvusvahelise grupi juht.

Kuressaare tehase juhi kohusetäitjana töötama asuv Margus Jakobson on töötanud Incapis alates 2016. aastast ning aidanud viia tehase kvaliteedistandardid kõrgeimale tasemele, et pakkuda parimat teenust ka keeruliste vajadustega klientidele. “Margus Jakobson on olnud ka üks meie Eesti tehase äristrateegia loojatest ja elluviijatest, vastutades selle kooskõla eest ka kõigi teiste rahvusvahelisse gruppi kuuluvate ettevõtetega,” sõnas Pukk. Enne Incapi töötas Jakobson juhi positsioonidel ettevõtetes Nordic Houses, ETAL Group ja Pharmadule. Jakobsonil on inseneriharidus, olles omandanud TalTechis magistrikraadi ning juhendanud valdkonna spetsialiste nii digitaliseerimise kui erinevate innovatsiooni- ja strateegiapraktikumide raames.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles