K, 30.11.2022

Revisjonikomisjonile teeb muret vallavalitsuse kaadrivoolavus

Urmas Kiil
Revisjonikomisjonile teeb muret vallavalitsuse kaadrivoolavus
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
EI LASE END HÄIRIDA: Vallavalitsuse tugiteenuste osakonna juhataja Alo Heinsalu ütleb, et kaadrivoolavust vallavalitsuses ei saa lugeda häirivalt kõrgeks.
EI LASE END HÄIRIDA: Vallavalitsuse tugiteenuste osakonna juhataja Alo Heinsalu ütleb, et kaadrivoolavust vallavalitsuses ei saa lugeda häirivalt kõrgeks. Foto: Maanus Masing / Saarte Hääl

Vallavolikogu revisjonikomisjoni hiljutisel istungil kerkis ühe päevakorrapunktina esile personali üleliia suur vahetumine Saaremaa vallavalitsuses. Vallavalitsus ise selles midagi häirivat veel ei näe.

Vallavalitsuse tugiteenuste osakonna juhataja Alo Heinsalu ütles, et 23. novembri seisuga on vallavalitsusest teiste tööandjate juurde lahkunud 20 töötajat. Oktoobrikuu keskpaiga seisuga oli vallavalitsuses 173 teenistuskohta, mis tähendab, et kaadrivoolavus on tänavu olnud 11,6 protsenti.

Võrdluseks võib tuua, et möödunud aastal lahkus vallavalitsusest teiste tööandjate juurde 11 teenistujat (kaadrivoolavus 6,4%) ja ülemöödunud aastal 13 teenistujat (kaadrivoolavus 7,6%).

Märksõnad
Tagasi üles