LUGEJA KÜSIB ⟩ Kas pean lubama töötajal käia tööajast suitsupausil?

Kertu Kalmus
, Saarte Hääle vanemtoimetaja
Copy
Suitsetajad. Pilt on illustratiivne.
Suitsetajad. Pilt on illustratiivne. Foto: Peeter Langovits/Postimees

Lugeja küsib: Mõned meie töötajad käivad ettevõtte territooriumil suitsetamas. Kas saame paluda suitsetajatel anda allkiri lehele, kus nad nõustuvad edaspidi tööajal mitte tegema suitsu?

Vastab Vladimir Logatšev, Tööinspektsiooni juhtiv nõustamisjurist:

Tubakatoodete tarbimise piirangud on sätestatud tubakaseaduses (edaspidi TubS). TubS § 29 lõikes 1 on nimetatud kohad, kus suitsetamine on keelatud, nt koolieelse lasteasutuse, põhikooli, gümnaasiumi, kutseõppeasutuse, huvikooli, avatud noortekeskuse ruumides ning nende piiratud maa-alal, ettevõtte tootmis- ja laoruumis, müügikoha müügisaalis jne.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles