Robert Virves saavutas Rally Estonial sõidetud Terminal Oil Eesti meistrivõistluste etapil kolmanda koha

Saarte Hääl
Robert Virves.
Robert Virves. Foto: Sander Ilvest

Rally Estonia raames sõidetud autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistluste etapi võitsid Georg Linnamäe / James Morgan (Hyundai i20 N Rally2) kolmesekundilise eduga Egon Kauri / Jakko Viilo ees (Škoda Fabia RS Rally2). Kolmanda tulemusega lõpetanud Robert Virves / Craig Drew (Ford Fiesta Mk2 Rally2) jäid võitjatest 9,7 sekundi kaugusele.

Üldjärjestuse esikolmik moodustas ka klassi EMV2 esikolmiku. Eesti meistrivõistlused koosnesid ühest lisakatsest neljapäeval ja neljast reedel. Üldjärjestuse esikolmik ja ka mitmed teised jätkavad võitlust MM-etapil, mis kestab pühapäevani.

"Kuna tegemist on WRC-ralliga, siis kindlasti mõtlesime eelkõige suuremale pildile, aga Eesti meistrivõitlused andsid täiendavat motivatsiooni," rääkis Linnamäe. "Eesti meistrivõistluste lisakatsed kulgesid meie jaoks suuresti probleemivabalt. Nii palju siiski, et teise päeva esimesel katsel kadusid autol pidurid, sellega kaotasime veidi aega."