Saaremaa ralli reedese võistluspäeva lõpetasid liidritena Ott Tänak/Robert Virves

Kertu Kalmus
, Saarte Hääle vanemtoimetaja

Väga keerulistes ja libedates oludes sõidetud reedese võistluspäeva lõpetasid liidrina maailmameistrid Ott Tänak/Robert Virves (Ford Fiesta Rally2), kes võitsid kolmest sõidetud kiiruskatsest päeva lõpetanud Kuressaare linnakatse.

“Ilmselgelt on näha, et peab homme hakkama sporti tegema. Ken (Torn) on väga tubli ja midagi lihtsalt ei tule,“ võttis Tänak päeva linnakatse finišis kokku.

Ken Torn/Kuldar Sikk (Škoda Fabia RS Rally2) võitsid reedel kaks katset ja juhtisid enne linnakatset Tänak/Virvese ees 1,9 sekundiga, kuid andsid päeva lõpetanud jõuproovil konkurentidele ära 3 sekundit ja finišeerisid päeva 1,1 sekundilise kaotusega teisel kohal.