Pärnu Rannajooksu võitsid Tiidrek Nurme ja Kaisa Kukk

BNS
Tiidrek Nurme.
Tiidrek Nurme. Foto: Tairo Lutter

Pühapäeval peetud Pärnu Rannajooksu 10 kilomeetri pikkuse põhidistantsi võitis meestest Tiidrek Nurme ja naistest Kaisa Kukk.

Nurme jooksis 10 kiilomeetrit ajaga 30.40,7. Tema järel sai teise koha laupäeval Balti krossijooksu meistrivõistlustel võidutsenud Olavi Allase ajaga 31.14,3. Kolmandana lõpetas Johannes Laur tulemusega 33.41,7.

Naistes võitis Pärnu Rannajooksu Kaisa Kukk tulemusega 36.48,3. Teiseks tuli lätlanna Marta Luize Petersone ajaga 38.16,8. Kolmas koht kuulus Helen Liisule, kes sai lõpuajaks 38.34,0.

Pärnu Kolmiku arvestuses, kus läksid arvesse Luitejooks, Kahe Silla jooks ja Pärnu Rannajooks, tuli meestest võitjaks Olavi Allase. Talle järgnesid Johannes Laur ja Raido Krimm.

Naistest võitis Kolmiku Anu Piiroja. Teise koha sai Anneli Ratassepp ja kolmanda koha Mirtti Verbitskas.