FC Kuressaare duubel võidutseb

Saarte Hääl
U21
U21 Foto: FC Kuressaare Facebook (Allan Mehik)

Eesti jalgpallimeistrivõistluste Esiliiga B-s alistas FC Kuressaare U21 võõrsil FA Tartu Kalevi 2:1 ja on kahe võiduga tabeliliider, vahendas saaremaasport.ee .

Tartust või Ida-Virumaalt võiduga koju tulla on alati hea,“ rääkis peatreener Sander Viira. „Oli päris pingeline mäng ja seepärast ka palju kaarte. Teisel poolajal tuli meil tegeleda peamiselt kaitsetööga, poistel oli hea tahe olemas. Mäng läks veidi närviliseks. Au poistele, et said väljakutsega hakkama.“

Tartu Annemõisa jalgpallihallis mängitud kohtumine algas kohe Kure heade võimalustega ja Andero Kivi oleks võinud kiirelt kaks ära lüüa. Aga vastavalt jalgpalliklassikale avasid skoori 6. minutil hoopis võõrustajad. 14. minutil seadis Andero Kivi jalule viigi ja 58. minutil lõi ründaja ka 2:1 võiduvärava.