Selgusid koolinoorte maakonna meistrid maastikujooksus

Saarte Hääl
Copy
U10 parimad
U10 parimad Foto: Erakogu

9. mail toimusid Saare maakonna koolinoorte MV maastikujooksus. Korraldajad olid Saaremaa Spordiliit ja Kärla Spordihall, kokku osales 188 koolinoort 13 koolist.

Tüdrukud U10 (650m)

1. koht – Marleen Maksimov Kuressaare Nooruse Kool, aeg 2.53,8

2. koht – Helena Loik, Kuressaare Nooruse Kool, aeg 2.57,1

3. koht – Alicia Avik Valjala Põhikool, aeg 2.57,5

Poisid U10 (650m)

1. koht – Rasmus Kane, Leisi Kool, aeg 2.33,2

2. koht – Gustav Kivistik, Kuressaare Hariduse Kool, aeg 2.37,1

3. koht – Markus Armuand, Salme Põhikool, aeg 2.37,4

Tüdrukud U12 (650m)

1. koht – Joanna Luht, Muhu Põhikool, aeg 2.31,8

2. koht – Rosiine-Karoliine Vipp, Kuressaare Hariduse Kool, aeg 2.36,5

3. koht – Anette Rand, Kuressaare Nooruse Kool, aeg 2.43,1

Poisid U12 (1000m)

1. koht – Filip Viktor Vits, Kuressaare Nooruse Kool, aeg 3.42,2

2. koht – Henriko Gregor Mägi, Kuressaare Nooruse Kool, aeg 3.47,2

3. koht – Martin Kullama, Kuressaare Hariduse Kool, aeg 3.52,5

Tüdrukud U14 (1000m)

1. koht – Emma Liisi Leidas, Orissaare Gümnaasium, aeg 3.56,7

2. koht – Teneli Kaljo, Kuressaare Nooruse Kool, aeg 3.58,0

3. koht – Marianne Rattur, Salme Põhikool, aeg 4.07,1

Poisid U14 (1000m)

1. koht – Johann Viktor Vits, Kuressaare Nooruse Kool, aeg 3.30,4

2. koht – Erik Kaarde, Leisi Kool, aeg 3.32,0

3. koht – Trevon Leiger, Leisi Kool, aeg 3.32,3

Tüdrukud U16 (1000m)

1. koht – Merilin Kippak, Salme Põhikool, aeg 4.06,1

2. koht – Meele Kelder, Orissaare Gümnaasium, aeg 4.27,4

3. koht – Greta Paju, Hariduse Kuressaare Hariduse Kool, aeg 4.51,2

Poisid U16 (1000m)

1. koht – Albert Birkenfeldt, Kuressaare Hariduse Kool, aeg 3.14,0

2. koht – Brendon Bakhoff, Kuressaare Nooruse Kool, aeg 3.18,7

2. koht – Georg Reek, Kuressaare Hariduse Kool, aeg 3.20,0

Neiud U18 (1000m)

1. koht – Lisanna Valdmets, Kuressaare Nooruse Kool, aeg 3.46,6

2. koht – Liisa Sall, Saaremaa Gümnaasium, aeg 3.57,4

3. koht – Hanna Paju, Kuressaare Nooruse Kool, aeg 4.07,5

Noormehed U18 (1000m)

1. koht – Ramon Mägi, Kuressaare Nooruse Kool, aeg 2.56,1

2. koht – Ron Sebastian Puiestee, Saaremaa Gümnaasium, aeg 3.08,7

3. koht – Arkos Raian King, Leisi Kool, aeg 3.11,2

Neiud U20 (1000m)

1. koht – Õnnely Rahu, Saaremaa Gümnaasium, aeg 3.44,0

2. koht – Helina Tarkmeel, Saaremaa Gümnaasium, aeg 3.56,0

3. koht – Maria Õunap. Saaremaa Gümnaasium, aeg 4.07,3

Noormehed U20 (1000m)

1. koht – Kevin Laanekivi, Kuressaare Täiskasvanute Güm, aeg 2.53,4

2. koht – Markkus Tamm, Saaremaa Gümnaasium, aeg 3.06,6

3. koht – Tristan Tasa, Saaremaa Gümnaasium, aeg 3.13,0

Tulemused: https://www.saaresport.ee/…/noorte-voistluste-protokollid/

Tagasi üles