Saaremaa Gümnaasium oli kübervõistlusel võidukas

Saarte Hääl
Copy
Foto: Erakogu

17. mail toimus TalTechi IT Kolledžis KüberPuuringu parimatele algajatele talentidele mõeldud ECSC Eesti esindajate ja treenerite korraldatud treening-võistlus “TalTechi äge küberpäev 2024”.

Selles võistluses saavutas parima tulemuse Saaremaa Gümnaasiumi võistkond, kuhu kuulusid Remo Auväärt (G3.k), Gregor Pajussaar (G1.n), Gustav Arak (G2.j) ja Janar Sepp (G1.j), vahendas kooli kodulehekülg.

Võistlusel osales 20 võistkonda üle Eesti, kes pidid lahendama mitmeid küberkaitse ülesandeid. Saaremaa Gümnaasiumi õpilased näitasid üles silmapaistvat tehnilist osavust ja meeskonnatööd, mis tagas neile võidu.

Ürituse kohta jagas muljeid Janar Sepp: “Olen saavutatud tulemusega äärmiselt rahul. Ei osanud oodata, et just meie võidame, kuid kogu meeskonna panus ja keskendumine viisid meid võiduni. Võistluse ajal mängisid korraldajad kõlaritest valjut merekohinat, mis pidi olema segav element, aga kuna olen üles kasvanud mere ääres, siis see hoopis rahustas mind. See oli nagu meditatsioon, mis aitas mul keskenduda ja võistluse ajal rahulikuks jääda.”

Tagasi üles