Sel reedel muutub parvlaev Piret raadiostuudioks

Kertu Kalmus
, Saarte Hääle vanemtoimetaja
Copy
Foto: TS Laevad

Eelmisel aastal edukaks suursaarte turismikampaaniaks kujunenud raadio Sky Plus eetripäev parvlaeval Tõll tuleb taas Saaremaa liinil pardale, seekord Piretile.

See tähendab, et kõik raadio Sky Plus reedese, 7. juuni eetripäeva saated lähevad otse-eetrisse parvlaeva Piret pardalt ning kohal on armastatud saatejuhid Alari Kivisaar, Maris Järva, Siim Taba, Eleryn Tiit ja Andi Raig. Tegu on R-Kioski ja TS Laevade ühise koostööprojektiga.

„Alustame suvehooaega suurelt, kõlavalt ja nii, et ammu mõeldud mõtted saarte külastamisest muutuksid reaalsuseks. Nii olemegi taas kutsunud parvlaeva pardale Eesti armastatud raadiojaama Sky Plus. Sel korral oleme kogemuse võrra targemad ning eetripäeva keerukas tehniline lahendus on laeval üksjagu kergem, nii saame keskenduda rohkem sisule. TS Laevadele on väga olulised partnerid ja kogukonnad nii parvlaevade pardal kui saartel. Nii tuleb raadio vahendusel juttu kõigest, mida Muhumaale, Saaremaale ja Hiiumaale sõites silmas pidada, mida laevadel teha saab ning mida algav suvi saartel ilusat ja head pakub. Lisaks toimub palju põnevat laevas kohapeal,“ tutvustab selleaastast raadioprojekti TS Laevade turundusspetsialist Gerda Raag.

Tagasi üles