FC Kuressaare duubel sai Phoenixist kindlalt jagu

FC Kuressaare U21
FC Kuressaare U21 Foto: Regina Malk

Esiliiga B-s sai FC Kuressaare U21 tagasi võidulainele, kui alistas eile kodus Jõhvi FC Phoenixi 3:2.

Kuressaare jalgpallistaadionil mängitud kohtumises läks küll esmalt 24. minutil Jõhvi FC Phoenix juhtima, siis enne vaheaega lõi FC Kure eest Kristofer Robin Grün kaks väravat 30. ja 42. minutil.

Teisel poolajal lisas FC Kure skoorile juurde 65.minutil Andero Kivi, kui lõi penalti väravasse. 86. minutil lõi Phoenix veel ühe värava ning kohtumine lõppes seisuga 3:2.

Peatreener Sander Viira ütles, et oli üles-alla mäng ning nad ei osanud arvata, et vastane oskab mängu nii hästi alustada. "Mängu algus oli võrdne. Õnneks vastasime meile löödud väravale hästi ja füüsiliselt jaksasime meie seekord rohkem, mis tõi edu meile," lausus Viira.

"Nii nagu meil kombeks on, oskame mängu lõpu huvitavaks ja teravaks ajada."

FC Kuressaare U21 meeskond on Esiliiga B tabelis teisel kohal 34 punktiga, neist ees on Tartu JK Tammeka U21 37 punktiga.