23 VASTUSETA VÄRAVAT Leisi jalkatüdrukud näitavad jätkuvalt taset

JK Saarepiiga täiskoosseisus
JK Saarepiiga täiskoosseisus Foto: JK Saarepiiga Facebook

Pühapäeval Leisis mängitud tüdrukute jalgpalli U16 esiliiga 12. vooru raames võõrustas JK Saarepiiga Saue JK-d. Kodustaadionil külalistele armu ei antud ja vastastel tuli leppida 23 : 0 kaotusega.

"JK Saarepiiga nautis pühapäeval täiega. Saime kohe palli hästi veerema ning teisel minutil tegimegi juba skoori," teatab klubi sotsiaalmeedias. Mäng kulges JK Saarepiiga taktikepi all kuni viimase minutini ja lõppes 23 : 0 saarlaste kasuks.

Pühapäevasel mängul oli klubi sõnul eriti hoos Emma Liisi Leidas, kes skooris tervelt kaheksa korda. Ilusa löögi tegi ka Melissa Rei, kes lõi nurgalöögist palli peaga otse väravasse.

JK Saarepiiga oli murul täiskoosseisus: Karolin Kuuder (vv), Kätrin Kuuder, Meele Kelder, Erika Viil, Grete Kundikov, Melissa Rei, Eva Kätliin Leidas, Emma Liisi Leidas, Saara Põld, Helena Au, Mia Aedmäe ja Camilla Kaarima.

Väravakütid olid sel korral Emma Liisi Leidas (8), Eva Kätliin Leidas (5), Melissa Rei (5), Camilla Kaarima (3) ja Kätrin Kuuder (2).

Järgmine mäng toimub JK Saarepiigal 10. augustil Tallinnas, kus vastaseks JK Kalevi.