Soome koomik käis Saaremaale reklaami tegemas

Visit Saaremaa turundusjuht Riine Rander: "Võrreldes muu Eestiga oli Saare- ja Muhumaal proportsionaalselt rohkem kohti, mida külastati. Siin käidi filmimas koguni 15 paigas."

FOTO: Erakogu

Soome stand-up koomik Antto Terras käis Soome turu jaoks tehtavat EAS-i reklaami filmimas paar päeva tagasi ka Saaremaal.

Visit Saaremaa turundusjuhi Riine Randeri (fotol) sõnul olid nemad Saaremaa ja Muhu osas EAS-i partneriks.

Lõpptulemusena valmivad 10-minutilised klipid, mis jaotatud teemade kaupa. Üks klipp tuleb saartest ning kajastab Saare-, Muhu- ja Hiiumaad. Üks teemasaade on Randeri sõnul lastega, mis käsitleb tegevusi üle Eesti, teine on retro- ja nõukaajahõnguline teemavideo. Klipp tuleb ka Eesti söögi- ja joogikohtadest, mida kindlasti tuleks külastada. Kõik klipid valmivad läbi huumoriprisma.

Rander lisas, et võrreldes muu Eestiga oli Saare- ja Muhumaal proportsionaalselt rohkem kohti, mida külastati. Siin käidi filmimas koguni 15 paigas. Üles võeti kalasuitsutamine Nasval Tihemetsa talus, Pihtla õlleköögis ja Mekitoas räägiti õlletootmisest ja koduõlle valmistamisest.

Lisaks said “purki” klipid Angla tuulikumäest ja külastuskeskusest, Ekesparre hotellist, Saaremaa Veskist, purjelaevast Hoppet, Pöide 

pruulikojast, Kuressaare linnusest, keskaja elamuskeskusest Archebald, Sõrve tuletornist, Mihkli talumuuseumist, Asva Viikingite Külast, Vanatoa turismitalust, Koguva külast. Kärlal räägiti aga Euroopa keskpunktist, Ott Tänakust ja Saaremaa rallist.

Klippe hakatakse levitama kõikvõimalikes sotsiaalmeedia ja veebikanalites. Läbirääkimised käivad  ka mitme Soome väljaandega.

Tagasi üles