Spordikool kaasajastas treeningvarustust

NOORED KORVPALLURID said oma füüsiliste võimete ja mänguoskuste parandamiseks Inglismaalt ja USA-st erinevate harjutuste tarbeks 1000 euro eest uusi vahendeid. Tagaplaanil Mati Mäetalu ja Siim Hiie. FOTO: Maanus Masing / Saarte Hääl

Saaremaa spordikool kaasajastas valla huviharidusprojekti toetusega oma treeningvarustust, soetades uusi vahendeid ja innovaatilisi lahendusi, mida teistel Eesti noorte- klubidel ei ole.

“Igasugune varustuse kaasajastamine ja uute võimaluste lisamine parandab kindlasti treeningute kvaliteeti, aga kas ka lapsi sellepärast spordikooli juurde tuleb, on raske öelda,” ütles kooli direktor Mati Mäetalu.

Noored korvpallurid said nüüd oma füüsiliste võimete ja mänguoskuste parandamiseks Inglismaalt ja USA-st erinevate harjutuste tarbeks 1000 euro eest uusi vahendeid, mis treener Siim Hiie sõnul annavad kvaliteedile ja kogu protsessile kõvasti juurde.

“Eeskätt võimaldavad uued vahendid teha trennid laste jaoks huvitavamaks,” selgitas ta. “Eriti hindan kaitsekujukesi, sest seni tegime harjutusi tavaliste torbikutega. Paraku lähevad lapsed ikka lohakaks ja astusid neist lihtsalt üle, nüüd peab aga kujukestest mööda mängima.”

Spordikoolis harjutavad laskjad saavad nüüd oma treeningutel kasutada 1940 eurot maksnud uut relva Anschütz. 

“Senised relvad on soetatud juba tosinkond aastat tagasi ja need hakkavad lihtsalt otsa saama,” märkis treener Martin Kosemets. “Mõni laps saab nüüd kindlasti rohkem trenni teha. Tegu on uue ja töökindla mudeliga, mis lisab kindlasti ka kvaliteeti.”

Tagasi üles
Back