R, 9.06.2023

Asi kindel: Ott Tänak liitub Hyundai tiimiga

Kertu Kalmus
, Saarte Hääle vanemtoimetaja
Facebook Twitter
Comments
Ott Tänak
Ott Tänak Foto: Ott Tänak/Facebook

Täna õhtu hakul said ametliku kinnituse varasemad kuulukad, et alles läinud nädalal Kataloonias autoralli maailmameistritiitli kindlustanud saarlane Ott Tänak lahkub Toyota meeskonnast ja liitub Hyundaiga.

Tänak teatas oma ametlikul Facebooki lehel, et ühineb tuleval hooajal Hyundai Motorsport meeskonnaga. Ta märkis, et Hyundai meeskonna pealiku Andrea Adamo nägemus on väga paljutõotav ja vastab Tänaku enda ambitsioonidele.

"Mul on suur au, et mul on võimalus liituda meeskonnaga meie karjääri käesolevas etapis," sõnas värske maailmameister.

Ott Tänaku sõnul on tal suur austus selle vastu, mida Hyundai on juba saavutanud. "Me oleme mitu hooaega omavahel tihedalt võidelnud. Neil on alati olnud konkurentsivõimeline meeskond ja auto, nii et nüüd on huvitav näha asju teiselt poolt," tähendas ta. "Ootan põnevusega, et näha, mida suudame järgmiste aastate jooksul koos saavutada."

Tänaku kaardilugeja Martin Järveoja avaldas samuti oma Facebooki lehel tänusõnad Toyota tiimile ning nentis, et uuel hooajal minnakse vastu uutele seiklustele ühes Hyundaiga.

Tänak ja Järveoja võistlevad 2020. hooajal kõigil 14 etapil Hyundai i20 Coupe WRC ralliautol ning meeste esimeseks stardiks on Monte-Carlo ralli, mis toimub 23. – 26. jaanuar 2020.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles