Vallavanem andis arendajale kahe tänava eest paki teed
Lisatud galerii

POSITIIVSED ARENGUD: WOW! keskuse esindaja Karolina Liblik, omanik Tullio Liblik ja vallavanem Madis Kallas eilsel ekvaatoripeol ning tänavate üleandmisel.

FOTO: Maanus Masing / Saarte Hääl

Kuressaare Merikotka elurajooni arendaja Tullio Liblik andis eile WOW! keskuses tasuta ja ilma mingeid lisatingimusi seadmata Saaremaa vallale üle kaks uue elurajooni juurde viivat tänavat – Kotkapoja ja Kotkapoja põik –, mis said valmis ehitatud projekti osana. Lisaks andis arendaja vallale üle ka nõuetekohaselt rajatud laste mänguväljaku.

Libliku sõnul koosneb nüüdseks täielikult valmis kvartal kaheksast uuest kortermajast, kus on ühtekokku 134 korterit. Sümboolne oli eilne päev Libliku sõnul ka seepärast, et hommikul vormistati ta oma poja korteritehing samuti Merikotka elamurajoonis. "Nüüd on kolm korterit veel saada," märkis Liblik.

Saaremaa vallavanem Madis Kallas avaldas Tullio Liblikule kui arendajale kiitust ja kinnitas, et temaga on alati meeldiv asju ajada. "Koostöö on olnud kahepoolne, sisutihe ja meie poolt ainult kiitus arendajale," sõnas Kallas. Kahe kingiks saadud tänava eest andis vallavanem Liblikule tänutäheks paki Saaremaa teed ja purgi mett.

"Ma arvan, et see on piisavalt kohane," kinnitas Madis Kallas arendajal kätt surudes.

Ühtlasi peeti eile sealsamas WOW! keskuse ekvaatoripidu, mis tähendab, et arendajal on praeguseks pool investeeringust tehtud. Keskus avatakse tuleva aasta 1. mail, nagu plaanitud.

Tagasi üles