T, 31.01.2023

Otto Pukk andis Incapi juhtohjad ameeriklasele

Saarte Hääl
Otto Pukk andis Incapi juhtohjad ameeriklasele
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Incapi uus juht Greg Grace.
Incapi uus juht Greg Grace. Foto: Incap

Eilsest juhib Kuressaares asuvat tipptasemel sisseseadega elektroonikatehast ettevõtte senine äriarenduse juht ja juhatuse liige Greg Grace.

Los Angeleses sündinud ja praeguseks juba 25 aastat Eestis elanud Incapi äriarenduse juht Greg Grace on varem olnud tegevjuht, müügijuht ja juhatuse liige Skano Grupis, Balti turgude arendusjuht Coca-Cola HBC Baltics AS-is ning tegevjuht NBS Kaubanduse AS-is. Grace on omandanud rahvusvaheliste suhete bakalaureusekraadi Virginia ülikoolis.

Lisaks Incapi Eesti üksuse juhi rollile liitub Grace ka Incapi korporatsiooni juhatusega. Grupi tehased Eestis, Indias, Ühendkuningriigis ja Slovakkias opereerivad iseseisvate tootmisüksustena, vastutades lisaks tootmisele ka kliendisuhete halduse, hinnastamise ja muude protsesside eest.

Incapi presidendi ja seni Incapi Eesti tehast juhtinud Otto Richard Puki sõnul on Incapi Eesti üksus teinud viimase kümne aasta jooksul läbi korraliku arengu ning tal on hea meel anda tehase juhtimine üle Greg Grace’ile. “Greg on loonud meie ettevõttes olulist väärtust, kasvatades meie äri ja ma usun, et ta jätkab neid positiivseid arenguid koos meie võrratu tiimiga ka edaspidi – loodan, et veelgi suuremate tulemusteni,” ütles Pukk.

Eilsest andiski Pukk Grace’ile üle Incapi Eesti tehase juhi koha ning jätkab ise kogu Incapi grupi presidendina, keskendudes edaspidi grupi laienemisele ja sellega seotud integreerimisprotsessidele Ühendkuningriigis ja Slovakkias.

Ettevõtte tootmine toimub nüüdsest nii Saaremaal Kuressaares kui ka Indias, Ühendkuningriigis ja Slovakkias. Osa ettevõtte meeskonnast asub ka Helsingis ja Hongkongis. Grupis töötab alates ettevõtte laienemisest kokku ligi 1300 inimest.

Märksõnad
Tagasi üles