Keith Pupart: olen läinud kogu aeg paremaks

Auhinna andis Keith Pupartile üle Harry Kõrvits.

FOTO: Irina Mägi

Credit24 võrkpalliliiga jaanuari parimaks mängijaks valitud Saaremaa Võrkpalliklubi nurgaründaja Keith Puparti hinnangul on nii meeskonna kui ka tema enda mänguvorm tõusuteel.

“Iga tunnustus on oluline ja teeb meele heaks,” tunnistas Keith Pupart vahetult pärast kodus saadud kindlat 3 : 0 võitu TalTechi üle. “Minu vormikõver liigub ülespoole ja tunnen, et olen kuust kuusse paremaks läinud. Sada protsenti kätte saada on keeruline, aga ma pole nii vana, et seda mitte saavutada.”

Saarlased pidasid liigas kaheksa kohtumist, millest seitse võideti. Saarlaste heas hoos on kõigi põhimeeste panus ühtlaselt suur, aga seekord läheb kuu parima tiitel nurgaründaja Keith Pupartile, kes tõi oma meeskonnale suurepärase efektiivsusportsendiga keskmiselt 12,5 punkti mängus. Lisaks on Puparti panus väga suur meeskonna kaitsemängus, mis omakorda loob eeldused Saaremaa VK edukateks rünnakuteks.

Keith Pupart ütles, et on rahul, kui võistkond võidab ja siis on ta ka oma mänguga rahul. “Jaanuaris oli ainus tõrvatilk potis kaotus Almeriale, sest teised võidud võtsime ära,” märkis nurga-ründaja.

Credit24 meistriliiga kuu parim saab traditsiooniliselt auhinnaks Sportlandi kinkekaardi 150 euro väärtuses. Keith Pupartile andis enne mängu TalTechiga auhinnatšeki üle näitleja, muusik ja Saaremaa Võrkpalliklubi suur fänn, äsja Eesti Vabariigi presidendilt Valgetähe V klassi teenetemärgi saanud Harry Kõrvits.

Tagasi üles
Back