Saarlasest moelooja kutsuti Milano moenädalale

Moedisainer Triin Kärblane (keskel).

FOTO: Erakogu

Saaremaalt pärit Triin Kärblane on esimene eesti moedisainer, kelle kaubamärk kutsuti osalema eile alanud Milano moenädalale, kõrgmoe aasta tippsündmusele.

Kaubamärgi NYMF looja ja disaineri Triin Kärblase sõnul tuli Milano moenädala korraldajate kutse üllatusena. “Aega ettevalmistusteks jäi väheks, aga oma brändi lugu ja kleite luues oleme sellist võimalust juba ammu oodanud,” ütles Kärblane.

Milano moenädala Emerging talents show tutvustab moemaailma tõusvaid tähti. Show´l osalemiseks saadetakse kutse viiele disainerile, kelle tööd on moeilma tipptegijatele silma jäänud.

NYMF saab näidata laval kümmet kleiti ja avada kaheks päevaks oma ajutise butiigi. Uued brändid osalevad moenädalal kõrvuti kuulsate kaubamärkidega, nagu Laura Biagiotti, Gucci, Versace, Giorgio ja Emporio Armani.

Milano moenädala korraldajatele jäi silma NYMF-i moesõu Tallinna moenädalal, kus disainer Triin Kärblane esitles oma kollektsiooni Portaal. Autori sõnul annavad tema kleidid kandjale võimaluse kogeda endas müstilist naiselikkust: “Ükski Portaali kleit pole lihtsalt kleit.” NYMF-i kui rahvusvahelise moebrändi missiooniks on aidata naistel oma väge üles leida. 

FOTO: Erakogu

Tagasi üles
Back