Olümpiaadide tulemused: füüsika, kunst, keemia, bioloogia, geograafia

Õppima/kirjutama. Foto on illustreeriv. FOTO: unsplash.com

Füüsikaolümpiaadist võttis osa 33 õpilast viiest koolist. 

8. kl: 1. Reio Lõbus (Saaremaa Ühisgümnaasium, õp Arne Loorpuu); 2. Jaagup Rang (SÜG, õp Arne Loorpuu); 3. Andri Karpu (Kuressaare Gümnaasium, õp Olle Arak).

9. kl: 1. Erik Kristo Kremm (KG, õp Olle Arak); 2. Lauri Pehlak (Muhu PK, õp Katrin Jõgi); 3. Kirke Viik (SÜG, õp Arne Loorpuu).

10. kl: 1. Mihkel Tõnisots (KG, õp Olle Arak); 2. Katrin Lindmäe (SÜG, õp Arne Loorpuu); 3. Indrek Mäeots (KG, õp Olle Arak). 

11. kl: 1. Voldemar Kirss (SÜG, õp Arne Loorpuu); 2. Ekke Jaak Valge (SÜG, õp Arne Loorpuu); 3. Robin Ajangu (KG, õp Olle Arak).         

12. kl: 1.Vootele Mets (SÜG, õp Indrek Peil); 2. Kennar Kahju (SÜG, õp Indrek Peil); 3.Oliver Moorsoo (Orisaare Gümnaasium, õp Hilde Kurg).

Kunstiolümpiaadil osales 14 õpilast seitsmest koolist. 

7.–9. klassi arvestuses: 1. Miia Saar (8. kl, Kuressaare Vanalinna Kool, õp Ene Pidmann); 2. Karoliina Kaljuste (7. kl, OG, õp Sandra Porovart); 3. Marissa Kaarin Kaasik (8. kl, KVK, õp Ene Pidmann). 

10.–12. klassi arvestus: 1. Annaliisa Lepik: 2. Hanna Vinter; 3. Astrid Rei (kõik SÜGi 11. klassist, õp Jaanika Kask). 

Keemiaolümpiaadist võttis osa 45 õpilast seitsmest koolist. 

8. kl: 1. Laura Korb (Valjala PK, õp Ülle Lahi); 2. Gustav Arak (Mustjala LPK, õp Tiiu Lõhmus); 3.-4. Helena Lulla (SÜG, õp Argo Kirss); 3.-4. Kädi Õun (Salme PK, õp Katre Halliko). 

9. kl: 1. Anna Malena Kuris (Valjala PK, õp Ülle Lahi); 2. Raul Joaquin Seppel (SÜG, õp Marju Kirss); 3. Liisa Viljaste (SÜG, õp Marju Kirss). 

10. kl: 1. Thomas Hendrik Liiv (KG, õp Irja Truumaa); 2. Merit Matt (SÜG, õp Marju Kirss); 3. Mihkel Tõnisots (KG, õp Irja Truumaa). 

11. kl: 1. Voldemar Kirss; 2. Carl Juhan Meri; 3.-4. Ats Rosenfeld; 3.-4. Otto Tuuling (kõik SÜGist, õp Marju Kirss). 

12. kl: 1. Vootele Mets; 2. Kennar Kahju; 3. Torm Vatsfeld (kõik SÜGist, õp Marju Kirss). 

Bioloogiaolümpiaadil osales 102 õpilast 11 koolist. 

6. kl: 1. Joosep Pitk (Valjala PK, õp Ülle Lahi); 2. Davier Anis (Salme PK, õp Katre Halliko); 3. Siim Vatsfeld (SÜG, õp Inge Vahter). 

7. kl: 1. Rando Rand; 2. Jarno Mononen (mõlemad SÜGist, õp Inge Vahter); 3. Elisabeth Jõgi (Valjala PK, õp Ülle Lahi). 

8. kl: 1. Maria Merelaid; 2. Reio Lõbus (mõlemad SÜGist, õp Inge Vahter / Mart Mölder); 3. Eliise Lauren Valdna (KVK, õp Ülle Kreos). 

9. kl: 1. Liisa Viljaste; 2. Triinu-Liis Toom; 3. Raul Joaquin Seppel (kõik SÜGist, õp Inge Vahter). 

10. kl: 1. Merit Matt; 2. Katrin Lindmäe; 3. Marie Eike Rebane (kõik SÜGist, õp Inge Vahter). 

11. kl: 1. Voldemar Kirss (SÜG, õp Mart Mölder); 2. Martin Vesberg (SÜG, õp Mart Mölder / Inge Vahter); 3. Eti Ligi (OG, õp Margot Ansper). 

12. kl: 1. Vootele Mets; 2. Torm Vatsfeld; 3.-4. Kalev Kaasik; 3.-4. Triinu-Liis Torri (kõik SÜGist, õp Mart Mölder). 

Geograafiaolümpiaadist võttis osa 104 õpilast 11 koolist. 

7. kl: 1. Illimar Kirss (SÜG, õp Merike Kuldsaar); 2. Kaarel Kallasmaa (KG, õp Malle Tiitson); 3. Morten Kosk (Leisi Kool, õp Imbi Oolup).

8. kl: 1. Juhan Tuulik (Lümanda PK, õp Janno Tuulik); 2. Laura Korb (Valjala PK, õp Ülle Lahi); 3. Emma Erin Meri (Leisi Kool, õp Imbi Oolup).

9. kl: 1. Riko Robi Tamtik (OG, õp Külli Rihvk); 2. Oskar-Urmas Viherpuu (Leisi Kool, õp Imbi Oolup); 3. Mariliis Maasik (KG, õp Malle Tiitson).

10. kl: 1. Merit Matt; 2. Cariina Latkin (mõlemad SÜGist, õp Merike Kuldsaar); 3. Otto Kokk (KG, õp Malle Tiitson).

11. kl: 1. Otto Tuuling; 2.-3. Voldemar Kirss; 2.-3. Ats Rosenfeld (kõik SÜGist, õp Merike Kuldsaar). 

12. kl: 1. Joosep Rand (SÜG, õp Merike Tiitson); 2. Vootele Mets (SÜG, õp Merike Kuldsaar); 3. Andrus Peegel (OG, õp Külli Rihvk).

Tagasi üles
Back